Kondolencje

Drogiej Koleżance

dr hab. Małgorzacie Adamczyk – Habrajskiej

wyrazy głębokiego współczucia

i szczere słowa wsparcia

w trudnych chwilach po śmierci

TATY

składa

społeczność akademicka

Wydziału

Informatyki i Nauki o Materiałach

X edycja programu Lider - nabór wniosków rozpoczęty

Indywidualne konsultacje: W związku z naborem wniosków w ramach X edycji programu LIDER Biuro Współpracy z Gospodarką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach uruchomiło indywidualne doradztwo dla potencjalnych Wnioskodawców projektu Lider. Konsultacje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach i terminach ustalanych każdorazowo indywidualnie za pośrednictwem korespondencji elektronicznej transfer@us.edu.pl .

3. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE

Logo Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE

Różnorodne pokazy, ciekawe eksperymenty, stoiska tematyczne, wystawy, prezentacje i wykłady ze wszystkich obszarów wiedzy – to wszystko składa się na program Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, którego trzecia już edycja rozpocznie się w styczniu 2019 roku. Największe w południowej Polsce wydarzenie naukowe organizują śląskie uczelnie wraz z Miastem Katowice, a hasłem przewodnim tego niezwykłego przedsięwzięcia będzie „Energia”.

3. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE zaplanowany został od 12 do 14 stycznia, a poprzedzi go VIII Noc Biologów na Uniwersytecie Śląskim, która odbędzie się 11 stycznia.

Wybory WIiNoM

Zarządzenie nr 02/2018 Przewodniczącego Wydziałowej Komisji Wyborczej
Wydziału INformatyki i Nauki o Materiałach
z dnia 08 listopada 2018r.

... Zwołuję zebranie nauczycieli akademickich Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach, nie posiadających tytułu naukowego ani stopnia naukowego doktora habilitowanego, na dzień 20 listopada 2018r. na godzinę 12:00 w sali 41, ul. Żytnia 12 w Sosnowcu.

Dzień rektorski

Na wniosek Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego prorektor ds. kształcenia i studentów prof. dr hab. Ryszard Koziołek wprowadza w dniu 2 listopada 2018 roku (piątek) dzień rektorski wolny od zajęć dydaktycznych.

Strony