MAMY Ambasadora JCommerce

Witajcie drodzy studenci!

 

Nazywam się Mariusz Mazgaj, jestem studentem trzeciego roku Inżynierii Biomedycznej. W ciągu tego roku akademickiego będę pełnić funkcję Ambasadora firmy JCommerce na Uniwersytecie Śląskim, tzn. będę łącznikiem pomiędzy nowoczesną formą IT, a studentami, biurami karier, organizacjami studenckimi i kołami naukowymi. Podzielę się moją wiedzą, aktualnymi informacjami na temat firmy, projektów w niej realizowanych, wydarzeń, a także ofert staży i pracy. Odpowiem na wszystkie pytania, rozwieję wątpliwości dotyczące charakterystyki pracy w firmie, tego jak firma funkcjonuje, jakie posiada zasady oraz co oferuje pracownikom i stażystom.

Firma JCommerce istnieje od 2005 roku podbijając świat IT swoim zapałem, pozytywnym myśleniem, energią i kreatywnością. Co wyróżnia firmę J od innych firm znanych na rynku? Przede wszystkim to, że pomaga młodym ludziom we wdrożeniu do pracy zawodowej, o czym świadczą rozmaite nagrody, m.in. „Pracodawca Jutra 2014” czy też „HR Najwyższej Jakości 2013”. JCommerce realizuje autorski program pracy i staży, jak również oferuje profesjonalne szkolenia. Docenia ludzi z pasją i zaangażowaniem.

Więcej na temat firmy znajdziecie w załączonej prezentacji, a jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, o których chcielibyście porozmawiać to piszcie do mnie na adres: Mariusz.Mazgaj@jcommerce.pl.

 

Udostępnij