Biegu(z)USiem pod Egidą

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w „Biegu(z)USiem pod Egidą”, który odbędzie się w sobotę 11 października 2014 r. w Parku Śląskim. Jest to nowa inicjatywa Uniwersytetu Śląskiego i jego partnerów – symboliczny bieg na dystansie 4,7 km.

Trasa biegu będzie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych i amatorów nordic walkingu. Start biegu zaplanowany jest przy hali „Kapelusz” punktualnie o godzinie 11.00. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o dokonanie rejestracji na stronie internetoweji uiszczenie opłaty startowej w wysokości 10 złotych. Osoby niepełnosprawne i słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku są zwolnieni z opłaty. W wydarzeniu mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie.

W Biurze Biegu przeprowadzona będzie weryfikacja uczestników na podstawie dokumentów tożsamości. Tam też zawodnicy odbierać będą numery startowe. Biuro będzie czynne między godziną 9.00 a 10.30 w dniu imprezy oraz w piątek 10 października w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12, Katowice).

W dniu Biegu do dyspozycji zawodników będą szatnie z natryskami i depozytem (Stadion Śląski), a po biegu organizator zapewnia posiłek regeneracyjny w wykonaniu Pana Spinacza i napój ufundowany przez Górnośląski Przedsiębiorstwo Wodociągów.

Rejestracja online: http://sts-timing.pl/biegzusiem/

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 32 359 19 75 oraz adresem e-mail: bieg@us.edu.pl.

Udostępnij