Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania, cykl 2019/2020

Szykujesz się do zawodu programisty lub testera? Weź udział w I bloku Dobrych Praktyk Tworzenia Oprogramowania!


Na początku zawodowej drogi każdego programisty i testera oprogramowania pojawia się wiele pytań: jak się uczyć? Czy posiadana przeze mnie wiedza jest wystarczająca na start? Czego się uczyć, by osiągnąć sukces w IT? Tych i podobnych pytań pojawiają się setki, jednak spośród nich najważniejszym jest: Jak żyć?

Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać w czasie I bloku wykładów i warsztatów Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania (DPTO). Wykłady będą miały miejsce we wtorek 19 listopada 2019 roku na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach w Sosnowcu. Zajęcia, które skierowane są dla wszystkich, których interesuje ich tematyka, prowadzone będą przez specjalistów – praktyków z gliwickiej firmy Future Processing.

 

O CZYM BĘDZIEMY MÓWIĆ?

- Jak wystartować jako programista?

- Jak przygotować się na rozmowę rekrutacyjną w IT?

- Dlaczego programista powinien testować?

- ElectronJS – aplikacje typu desktop 


Pełna agenda dostępna jest na 
stronie wydarzenia.

 

JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ?

Zapisy są obowiązkowe, wystarczy wypełnić formularz dostępny tutaj. Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna i trwa do 19 listopada.

 

WYKŁADY TO NIE WSZYSTKO!

Dzień po zakończeniu I bloku wykładów (21 listopada) zapraszamy do rejestrowania się na warsztaty, które będą miały miejsce w sobotę 30 listopada 2019 r. w siedzibie firmy Future Processing w Gliwicach. Rejestracja również przebiega poprzez formularz, który zostanie udostępniony na stronie DPTO.

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, a pierwszeństwo będą mieć osoby, które uczestniczyły w wykładach I bloku cyklu DPTO, a jednocześnie w najciekawszy sposób uzasadnią chęć swojego udziału w szkoleniu. 

 

Udostępnij